Obsługujemy i prowadzimy Social Media.

Social Media. Content. Wideo. Media.

Skuteczna komunikacja w mediach społecznościowych nie jest prosta. Wartościowa i unikatowa treść to obecnie klucz do skutecznego budowania zasięgu. Niezbędna jest strategia dobrana do twoich potrzeb, merytoryczna treść i wsparta graficznymi kreacjami oraz systematyczność i metodyczność prowadzonych działań. Prowadzenie optymalnych kosztowo kampanii reklamowych to klucz do aktywnej sprzedaży.

Kim Jesteśmy?

O nas

Jesteśmy agencją specjalizującą się w zintegrowanej komunikacji marketingowej. Skupiamy się na działaniach w obszarach: audytu, strategii, wdrożeń oraz produkcji.

Dbamy o założone cele, wizerunek klienta, budujemy partnerskie relacje i tworzymy angażujące treści, które sprzedają.

Robimy to, w co wierzymy, a współpracę z nami cechuje zaufanie i partnerstwo. Działamy więc razem, bo tak da się osiągać więcej. Świadomie sięgając po tradycyjne i nowe media, szukamy najlepszych nieszablonowych rozwiązań.

Jesteśmy jedyną na rynku agencja tworzącą własne platformy z unikatowym kontentem.

Co Robimy?

Co robimy?

Social Media

Robimy to dobrze.
W Polsce i na świecie.

Content

Piszemy słowem, kręcimy.
Dystrybuujemy treści.

Wideo

Opowiadamy angażujące historie.

Audyt i konsultacje

Zaczynamy od rozmowy na temat twoich potrzeb i oczekiwań.

Strategia działań

Przedstawiamy, strategię działań i ofertę dopasowaną do twoich potrzeb.

Wdrożenie obsługa

Wdrażamy strategię działań, rozpoczynamy działania reklamowe

Wyniki i raportowanie

Cyklicznie przedstawiamy nasze działania oraz raportujemy.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wizardo sp. z o.o. ul. Lea 114/320, 30-133 Kraków, wpisaną do Wpis do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS: 0000661790, NIP 677 241 40 35, kapitał zakładowy 200000,00 zł w pełni opłacony , w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie, jak również prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji związanej ze złożonym zapytaniem. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do podanych danych i możliwość ich poprawiania, jak również że mogę powyższą zgodę odwołać w każdym czasie. Zostałam/-em poinformowana/-y, że dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych osobowych treścią Polityki Prywatności.

  O nas

  Kompetencje

  Praca

  Social Media

  Content Marketing

  Wideo

  SoMore
  ul. Barcicka 45/1, 01-839 Warszawa
  tel. +48 510 610 941
  e: hello@somore.pl