Social Media

Obsługujemy i prowadzimy Social Media.

Skuteczna komunikacja w mediach społecznościowych nie jest prosta. Wartościowa i unikatowa treść to obecnie klucz do skutecznego budowania zasięgu. Niezbędna jest strategia dobrana do twoich potrzeb, merytoryczna treść i wsparta graficznymi kreacjami oraz systematyczność i metodyczność prowadzonych działań. Prowadzenie optymalnych kosztowo kampanii reklamowych to klucz do aktywnej sprzedaży.

Zobacz jak

Etapy pracy

Audyt, doradztwo

Twoje media społecznościowe nie istnieją lub nie przynoszą pożądanych efektów?

Podpowiemy jak zdobyć więcej fanów, zwiększymy konwersję, dobierzemy dobrą grupę docelową oraz stworzymy odpowiednią komunikację dopasowaną do celów jakie chcesz osiągnąć.

Strategia komunikacji

Poznając Wasze potrzeby, możliwości, grupę docelową oraz wartości i cechy marki, zbudujemy skuteczną komunikację w mediach społecznościowych. Dzięki odpowiednio zaplanowanej strategii, wyznaczamy mierzalne cele, monitorujemy konkurencję, dobieramy właściwe narzędzia, a także raportujemy osiągane wyniki.

Obsługa

Doskonale wiemy jak się poruszać w mediach społecznościowych. Prowadzenie profilu na Facebooku, to nasz chleb powszedni, Instagram i Twitter nie mają przed nami żadnych tajemnic, a Snapchat i Pinterest to czysta przyjemność.

Prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych warto powierzyć wyspecjalizowanej agencji, takiej jak nasza. Pod naszym czujnym okiem profile przyniosą więcej korzyści sprzedażowych i wizerunkowych.

Kompleksowo obsługujemy firmy oraz marki w mediach społecznościowych. W oparciu o przygotowaną strategię, realizujemy kolejno jej etapy. Przygotowujemy komunikację, reklamę, konkursy, bierzemy na siebie moderowanie rozmów, współpracę z Influencerami oraz kreowanie działań niestandardowych zwiększających zaangażowanie fanów.

Reklama

Komunikacja w mediach społecznościowych to również reklama. Facebook, YouTube, Twitter czy Instagram pozwalają na zorganizowanie skutecznych akcji promocyjnych, które trafią bezpośrednio do odbiorców, na których najbardziej Ci zależy. Reklama na Facebooku to jedna z wielu możliwości na zrealizowanie Twoich celów biznesowych.

Dzięki temu, wydatki na reklamę mogą być zarządzane efektywniej i przynosić oczekiwany zwrot z inwestycji. Stawiamy na przemyślane kampanie reklamowe. Chcemy osiągnąć jak najciekawszą i trwałą interakcję z odbiorcami i zaangażować Twoją grupę docelową, do czego idealnie nadają się kampanie w mediach społecznościowych.

Własne media

Mamy własne media, możemy zaoferować Ci ciekawy artykuł w magazynie IgiMag, intrygujące wideo w Ładne.to i angażujące, lekkie treści w naszym serwisie AleKozak.pl. Twoje treści, w zależności od kontekstu, umiemy pokazać poważnie, żartobliwie i wzruszająco.

Wyniki

Wszystkie wyniki naszych działań raportujemy, przy pomocy zaawansowanych narzędzi analitycznych. Nasze raporty są transparentne i przekazywane w przyjaznej oraz zrozumiałej formie.

Jak pracujemy?

Audyt i konsultacje

Zaczynamy od rozmowy na temat twoich potrzeb i oczekiwań.

Strategia działań

Przedstawiamy, strategię działań i ofertę dopasowaną do twoich potrzeb.

Wdrożenie obsługa

Wdrażamy strategię działań, rozpoczynamy działania reklamowe

Wyniki i raportowanie

Cyklicznie przedstawiamy nasze działania oraz raportujemy.

Zainteresowany?

Dowiedz się w jaki sposób możesz zwiększyć sprzedaż w swojej firmie
i zbudować wizerunek silnej marki.

MAGDALENA STOROŻYŃSKA
Business Development Director
t: +48 576 235 689
e: magda@somore.pl

RAFAŁ KAPYŚ
New Business manager
t: +48 604 847 847
e: rafal.kapys@somore.pl

O nas

Kompetencje

Praca

Social Media

Content Marketing

Wideo

SoMore
ul. Barcicka 45/1, 01-839 Warszawa
tel. +48 510 610 941
e: hello@somore.pl