Social Media

Obsługujemy i prowadzimy Social Media.

Skuteczna komunikacja w mediach społecznościowych nie jest prosta. Wartościowa i unikatowa treść to obecnie klucz do skutecznego budowania zasięgu. Niezbędna jest strategia dobrana do twoich potrzeb, merytoryczna treść i wsparta graficznymi kreacjami oraz systematyczność i metodyczność prowadzonych działań. Prowadzenie optymalnych kosztowo kampanii reklamowych to klucz do aktywnej sprzedaży.

Zobacz jak

Co Robimy?

Audyt, doradztwo

Twoje media społecznościowe nie istnieją lub nie przynoszą pożądanych efektów?

Podpowiemy jak zdobyć więcej fanów, zwiększymy konwersję, dobierzemy dobrą grupę docelową oraz stworzymy odpowiednią komunikację dopasowaną do celów jakie chcesz osiągnąć.

Strategia komunikacji

Poznając Wasze potrzeby, możliwości, grupę docelową oraz wartości i cechy marki, zbudujemy skuteczną komunikację w mediach społecznościowych. Dzięki odpowiednio zaplanowanej strategii, wyznaczamy mierzalne cele, monitorujemy konkurencję, dobieramy właściwe narzędzia, a także raportujemy osiągane wyniki.

Obsługa

Doskonale wiemy jak się poruszać w mediach społecznościowych. Prowadzenie profilu na Facebooku, to nasz chleb powszedni, Instagram i Twitter nie mają przed nami żadnych tajemnic, a Snapchat i Pinterest to czysta przyjemność.

Prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych warto powierzyć wyspecjalizowanej agencji, takiej jak nasza. Pod naszym czujnym okiem profile przyniosą więcej korzyści sprzedażowych i wizerunkowych.

Kompleksowo obsługujemy firmy oraz marki w mediach społecznościowych. W oparciu o przygotowaną strategię, realizujemy kolejno jej etapy. Przygotowujemy komunikację, reklamę, konkursy, bierzemy na siebie moderowanie rozmów, współpracę z Influencerami oraz kreowanie działań niestandardowych zwiększających zaangażowanie fanów.

Reklama w Social Mediach

Komunikacja w mediach społecznościowych to również reklama. Facebook, YouTube, Twitter czy Instagram pozwalają na zorganizowanie skutecznych akcji promocyjnych, które trafią bezpośrednio do odbiorców, na których najbardziej Ci zależy. Reklama na Facebooku to jedna z wielu możliwości na zrealizowanie Twoich celów biznesowych.

Dzięki temu, wydatki na reklamę mogą być zarządzane efektywniej i przynosić oczekiwany zwrot z inwestycji. Stawiamy na przemyślane kampanie reklamowe. Chcemy osiągnąć jak najciekawszą i trwałą interakcję z odbiorcami i zaangażować Twoją grupę docelową, do czego idealnie nadają się kampanie w mediach społecznościowych.

Własne media

Treść to Król, Dystrybucja to Królowa. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In eleifend dui elit, eu tincidunt quam elementum at. Maecenas pretium ligula at lacinia commodo.

Wyniki i raportowanie

Wszystkie wyniki naszych działań raportujemy, przy pomocy zaawansowanych narzędzi analitycznych. Nasze raporty są transparentne i przekazywane w przyjaznej oraz zrozumiałej formie.